PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Zadná plutva na starší plavák

» Návrat na prehľad tém

» potkan08   
potkan08
20.08.2012 18:26:15
Zadná plutva na starší plavák

Ahojte, nemáte náhodou niekto, prosím vás, v archívoch zadnú plutvu na starší plavák HiFly? (viď obrázok). Pôvodná je na nezvestná na dne mora a škoda kvôli tomu poslať do dôchodku celý komplet... obzvlášť keď je taký fajn na učenie. . O cene sa dojednáme...

Ďakujem

Kontakt:

Rado
0918030471, Bratislava

Zadná plutva na starší plavák   Zadná plutva na starší plavák   Zadná plutva na starší plavák  


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 9         Výpis:    
Tomash Tomash   16.09.2012 o 21:13
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

Tak je este doplnim, ze zhanam zadnu plutvu powerbox a ideal co najsirsiu, keby niekto mal tak piste.


Tomash Tomash   12.09.2012 o 17:07
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

Keby ktokolvek nasiel doma este jednu zadnu plutvu na starsi plovak, tak dajte vediet, pretoze aj ja by som jednu velmi velmi potreboval.


potkan08 potkan08   26.08.2012 o 18:16
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

dakujem, uz je fina namontovana... :)


igji igji   24.08.2012 o 08:22
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

dačo také mám asi v pivnici, mám o pozrieť?


potkan08 potkan08   21.08.2012 o 13:41
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

...tak nakoniec Rosi ju niekde nasiel a posunie mi ju, esteze mame takychto matadorov :) dakujem vam za rady, surfu zdar!


Wsurfer Wsurfer   21.08.2012 o 13:22
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

http://surfinsel.eu/product_info.php?products_id=8602


potkan08 potkan08   21.08.2012 o 12:06
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

...no praveze som bol v Bratislave v cornerboardshope, tam taku nedrzia a objednanie by trvalo vraj velmi dlho (vzhladom ku konciacemu sa letu). V Rosifun sa vyjadril, ze mozno niekde nejaku v garazi najde, popripade sa pokusi zaspominat a podla negativu vyrobi novu, ale nic neslubuje... exemplare co mal archivovane na stene mi nechcel predat ...no a ako pise spravne Slavmiro, novu finu na to by bol taky maly windsurfersky rozmar... pisal som aj panovi Marcekovi z RamSurfu Zilina, od ktoreho bol surf povodne kupovany, ale zatial ziadne echo... no nie je to len tak veterna pustit znova na vodu

dakujem za rady...
Rado


Slavmiro Slavmiro   21.08.2012 o 10:18
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

a cena tejto novej finy znasobi hodnotu tohto ws kompletu!


Wsurfer Wsurfer   21.08.2012 o 09:54
 
RE: Zadná plutva na starší plavák

to vyzerá na US box, bezný systém, k tomu by si mal dostať finu v ktoromkoľvek surfshope.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou