PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Začiatok

» Návrat na prehľad tém

» Dodes   
Dodes
20.08.2013 15:36:52
Začiatok

Zdravím Vás borci
Mam na Vás pár otázok:
Chcem začať s windsurfingom ešte som na tom nestál potrebujem poradiť Akú dosku a plachtu na moje proporcie ? výška 184 váha 90-92kg hore dole to lieta :-D
Potreboval by som niečo na dlhšie lebo nepredpokladám že v tom budem nejaké extra drevo nakolko mam celkom v pohode talent na šport. Nechcem kupovať nejakú brutal velkú dosku a malú plachtu aby som sa na začiatok naučil potreboval by som nejaký stred na mna. Dakujem za info Potom sa už možem obzerať čo kúpiť a začať :-)
Dufam že ma hned nesfúknete


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 10         Výpis:    
flikflak flikflak   22.08.2013 o 17:56
 
RE: Začiatok

ahoj dodes. ak mas seriozny zaujem, rad sa ti povenujem aj cez vikendy, aj cez tyzden. moja WS skola je flexibilna, mobilna..a uz mam/e aj adekvatne skusenosti. v prvom rade zatial nic nekupuj. v komjaticiach je sice jazero, ale tam vela surfovat nebudes.. chodil som tam aj s kajakmi, poznam to tam. kludne mi zavolaj, urcite nieco vymyslime. 0907 255 036, daniel, dida-sport. /lego, riki - dakujem za moralnu podporu/


Lego Lego   22.08.2013 o 08:48
 
RE: Začiatok

sory. ano, dida-sport ti pozicia a da ti aj lekciu zakladov - oplati sa to! chodieva pravidelne na Kralovu, hlavne vikendy.


dodod dodod   21.08.2013 o 19:29
 
RE: Začiatok

160 litrov je zaciatocnicka doska, ktoru dodes nechce.
Na pozicanie tiez Corner board shop, v Podersdorfe je niekolko pozicovni, taktiez vo Weiden alebo Breitenbrun na Neusidleri...


i-Riki i-Riki   21.08.2013 o 15:51
 
RE: Začiatok

http://www.dida-sport.sk , na kralovej, potom uz len v Podensdorfe na Neusiedleri,
dosku potredujes cca 160l sirka 80 a plachtu asi 6,5m


Dodes Dodes   21.08.2013 o 15:40
 
RE: Začiatok

Dakujem moc za pomoc...


Lego Lego   21.08.2013 o 14:09
 
RE: Začiatok

Kontakt: Unimo-bunka c. 3, potrebujes uz len casostroj, nastav si tam 1990 a neopren si zober svoj


Dodes Dodes   21.08.2013 o 12:34
 
RE: Začiatok

Ok daj mi nejaký kontakt na požičovnu napriklad v kralovej a ked majú aj net stránku hod mi sem link.
Dakujem


dodod dodod   21.08.2013 o 10:31
 
RE: Začiatok

tak ked mas celkom v pohode talent na sport preco nejdes do pozicovne a neposkusas dosky a budes vediet co ti najviac sedi. aj plachty. materialu mozes vystriedat viac. v pozicovni sa neplati za konkretnu dosku a plachtu. mozes poskusat.
nezabudni, ze ked si vyberes plachtu tak ked bude fukat inak tak ta tvoja bude mozno nepouzitelna. plachty sa totizto vyberaju hlavne podla vetra z ohladom na vahu.


Dodes Dodes   21.08.2013 o 08:47
 
RE: Začiatok

Tak inak možete mi sem niekto hodiť link čo by som mal kúpiť na začiatok?? Myslím komplet WS. Nakolko mam po ruke celkom velké jazero začnem sa sám učiť na tom a potom by som chcel chodiť na Kralovu nakolko to mám celkom po ruke :-)
Dakujem


dodod dodod   20.08.2013 o 22:01
 
RE: Začiatok

precitaj si diskusiu ''novacik''


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou