PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - KITESURF - kiteboarding pre začiatočnika

» Návrat na prehľad tém

» heavy   
heavy
11.05.2006 16:41:37
kiteboarding pre začiatočnika

Nevedel by niekto odporucit kurz na kiteboarding? alebo nejake slovenske stranky ohladom kiteboardingu? diky za odpovede



» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 4         Výpis:    
majok majok   15.08.2010 o 14:36
 
RE: kiteboarding pre začiatočnika

nazdar,chcem si objednat kite aj board ,len nikde som sa nedocital podla coho sa to deli,ktorí rozmer draka je vhodny pre mna a aka doska.mam 85 kg a chcel by som jazdit aj v lete aj v zime a prevazne na slovensku,tak mi prosim dakto poradte lebo by som nechcel kupit zle...
moste ma aj prezvonit ja vam zavolam a budem strasne vdacny :) 0917 206 500 dik


Cantina Cantina   31.03.2010 o 20:31
 
RE: kiteboarding pre začiatočnika

Kurzi Kiteboardingu zacinaju v Cantine od 5 aprila presny popis kurzov bude na www.kite-surf.sk od 5.4 alebo volaj 0903456937 Brano


Pavel1418 Pavel1418   16.03.2010 o 21:24
 
RE: kiteboarding pre začiatočnika

Rad by som vedel ako to funguje teraz s kurzami pre zaciatocnikov kitesurfingu. Byvam v Hamuliakove a velmi ma chytil tento sport a strasne rad by som ho zacal trenovat a zdokonalovat sa v nom aj ked vidim, ze prispevky su pred styrmi rokmi dufam, ze sa tu niekto najde. Mozno ma mozte kontaktovat na pavelscepka@hotmail.com
dakujem pekne s pozdravom Palo


brcko23 brcko23   11.05.2006 o 16:41
 
RE: kiteboarding pre začiatočnika

 ahoj heavy,ak chces zacat z kiteboardingom tak bud sa informuj na WWW:harakirikiteboarding.cz a lebo príd do cantiny v kalinkove a pytaj sa na mira nezbedu on bude cez tento vikend tam.blizsie osobne

 

 

                                                                                 brcko23


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou