PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Novinka North Sails Wave na sklade!

» Návrat

Uverejnenil: 12.7.2022 13:50
Autor: Martin Madara, nick: Martin4 
Zdroj: North Sails
Počet zobrazení: 650

Je to tu. Unikátna a revolučná technológia vo svete windsurfingu. Windusrfing vstupuje do svojej tretej generácie a Nort Sails s plachtou Wave Clear určuje trend. Windsurfingová plachta, ktorá sa nepodobá ničomu, čo ste doteraz zažili. Jednodielna, tepelne tvarovaná plachta vyrobená pomocou technológie 3Di. Je o 30-40% ľahšie ako ostatné plachty na trhu. Ľahká, napriek tomu super pevná a odolná.


 
KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI
  - Technológia výroby prevzatá od najväčšieho výrobcu plachiet na jachty North Sails.
  - Super ľahká, napriek tomu veľmi pevná a odolná plachta. O 30-40% ľahšie ako ostatné plachty na trhu.
  - Žiadne švy, plachta je z jedného kusu. Iba okno je všité.
  - Materiál má v ploche rôznu hrúbku, presne tak, ako je treba. V namáhaných miestach je silnejší, v menej namáhaných slabší.
  - Tvar, profil a vlastnosti sú presne navrhnuté pre pokročilú jazdu vo vlnách.
 
Vďaka novej plachte Wave od North Sails sa windsurfing zmenil spôsobom, ktorý ste si doteraz nedokázali predstaviť. Plachta vyrobená technológiou 3Di je super ľahká a poskytne vám maximálnu presnosť. Žiadne šitie, žiadne švy, jednoliata plachta! Je vytvarovaná do jedného kusu z unikátnych aramidových vlákien Dyneema. To robí z North plachty najodolnejšiu a zároveň najľahšiu plachtu na trhu. Naozaj, nie sú to žiadne marketingové kecy. 

Na North Windsurfing plachty je použitý materiál, ktorý používajú jachty Volvo Ocean Race. Tieto jachty prejdú na jednu hlavnú plachtu viac ako 35.000 námorných míľ okolo celého sveta. Materiál na žiadne iné plachty nepodlieha tak dôkladnej skúške výdrže a pevnosti.

Wavová plachta od North je navrhnutá pre najradikálnejších riderov v najradikálnejších podmienkach. North Wave plachta sa nepodobá žiadnej inej dnešnej vlnovej plachte na trhu. Presne vám prenesie do jazdy a štýlu vašu silu, výbušnosť a umenie. Žiadne kompromisy. Go Beyond.
 
VLASTNOSTI
  • Technológia 3Di Molded - Materiál má rôznu hrúbku na rôznych miestach. Tam, kde je veľký ťah a veľké namáhanie je hrubšie (pevnejšie), tam, kde je namáhanie menšie je tenšie. To všetko bez spojov. Je to jednoliaty materiál. Vďaka tenšiemu materiálu v miestach s malým namáhaním je plachta o 30-40% ľahšia ako ostatné plachty.
  • Integrované materiálové výstuhy - V oblastiach s vysokou záťažou (okolo úväzu rahna) je pridaná v rôznych uhloch ďalšia vrstva Dyneema Aramid.
  • Integrované vrecká na spiry  - medzi jednotlivé vrstvy plachty je strojovo vložený špeciálny materiál, ktorý tvorí tunel na spiry. Materiál tunela je pripevnený na Dyneema Aramid, ale neleží na sebe. Plachta je neprerušená a tunel je 100% integrovaný.
  • Rock-it Batten napínače - plachtu vypnete jednoducho bez použitia nástrojov. Len odistíte - otvoríte - upravíte ťah - zatvorte - zaistíte. Jednoduché. 
  • EZ Clew - kompatibilný pre všetky rahná.
  • EZ Downhaul Wave - kladka na jednoduché napnutie plachty na sťažeň.
 
 
MATERIÁL
Materiál 3Di Dyneema Aramid Tape
Priehľadné monofilmové okno
3Di Composite Luff Sleeve
 


Plachta sa dá objednať na SurfStar.sk >>

 

Martin Madara
Diskusia


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.
» Prihlásenie


K správe neboli pridané zatiaľ žiadne diskusné príspevky.

Facebook diskusia