PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Windsurfing na Liptovskej Mare

» Návrat na prehľad tém

» Mery   
Mery
27.07.2014 13:46:41
Windsurfing na Liptovskej Mare

Caute , chodite niekto z Vas surfovat na Lipt. Maru? Spolu s dcerou /14/ a synom /9/ sme zacali surfovat minuly rok a velmi sa nam to zapacilo. Vsetci sme mierne pokrocili zaciatocnici. Vedel by mi niekto pomoct-poradit instruktora a taktiez ci si mam kupovat surf alebo je lepsie si ho pozicat niekde v blizkosti Lipt. Mikulasa? Dakujem


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 3         Výpis:    
Vlado81 Vlado81   02.11.2019 o 18:29
 
RE: Windsurfing na Liptovskej Mare

To tu naozaj nikto nesurfuje? Ja by som tiež chcel začať ale ak je pravda to čo napísal bronek tak to by bolo sklamanie. Ja bývam práve v Trnovci a som si istý že fúka dosť často sever....


bronek bronek   06.08.2014 o 09:49
 
RE: Windsurfing na Liptovskej Mare

Bohuzial windsurfing nie je sport typu ''Tu zijem, tu chcem sportovat''
Pisem z kedysi vlastnej naivity, tiez som si myslel ze sa budem vozit na Lipt.mare.
Na mensie plachty fuka par dni v roku (najcastejsie jesen) sever. Povozit sa da mozno na formuli s vekou plachtou aj inokedy, ale na Mare som chcel surfovat naposledy asi 3 roky dozadu. Samozrejme ze ostalo len pri chceni. Problemom je aj to, ze ak nahodou v Trnovci fuka na 4-5 plachty tak v meste je takmer bezvetrie a ani neviem ze na Mare fuka. Ziadny anemometer tam nefunguje, akurat rozmazane fotky z kempu, na ktorych nie je vidiet ci fuka. Ale predstava surfovania v lete, ked je pekne (bez neoprenu) nie je moc realna. Ale bez sklzu (pre zabavu) sa povozit da....... Keby nebol ten zasrany jul a august tak mame cely rok krasnu zimu


Mery Mery   27.07.2014 o 15:37
 
RE: Windsurfing na Liptovskej Mare

Ak by sa nasiel instruktor z ineho kraja ako LM, mozem poskytnut ubytovanie na private.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou