PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - KITESURF - BUGY KITE

» Návrat na prehľad tém

» Bruno   
Bruno
11.11.2008 13:08:56
BUGY KITE

Nazdar ! Uz niekto skusil bugy kite ? Ja ano. Je to super vecicka, jazdi sa na bugyne po poli s kitom. Ak ma niekto zaujem poziciam, predvediem , zaucim aj sprostredkujem . Cenovo nenarocne ! 0905 611 832 Brano, Bratislava Pozri www.sbbb.net alebo www.amoka.net


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 5         Výpis:    
Milan Milan   27.10.2008 o 08:17
 
RE: BUGY KITE

Po slovensky bugina (http://www.forma.sk/onlines/slex/index.asp?key=bugina), po anglicky buggy (A small horse-drawn cart; A small motor vehicle, such as a dune buggy; A shopping cart or trolley; Infested with insects; Containing programming errors. en.wiktionary.org/wiki/buggy).


rool rool   26.10.2008 o 21:52
 
RE: BUGY KITE

Píše sa bugy, buggy, bugina, alebo ako to vlastne je?


anton anton   04.10.2008 o 19:39
 
RE: BUGY KITE

Ahoj Bruno davno tu nikto nebol. Vozis sa este na bugine? Ja mam najdene 2 miesta kde by sa to dolo realizovat. Len som tam davno nebol musim to preverit. Buginu si kupil, alebo  zhotovil? Ja by som potreboval plan. Alebo hlavne rozmery Dlzku sirku vysku. Na nete je roznych buggy dost. Nie je to zlozite. Ak by si mal plan bugine prosil by som Ta o zaslanie.


Bruno Bruno   18.11.2003 o 16:29
 
RE: BUGY KITE

cau pali ! jasne ze pole nemoze byt cerstvo poorane, ale zatial som nemal problem najst pekne rovne pole vhodne na santenie. treba to skusit !


pali pali   14.11.2003 o 21:52
 
RE: BUGY KITE

ahoj!!!mna by to urcite zaujimalo,akurat si to neviem po rozoranom poli dost dobre predstavit,ale kazdopadne,je to super vec.a co tak kitewing???ma to u nas niekto?to sa mi paci este viac,hlavne na zimu...


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou