PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Novinky a reportáže

» Staň sa naším prispievateľom!

Počet správ: 997       Stránky so správami: /100

Ako sa dajú vymeniť kajty

12.4.2024 8:02, Autor: Martin Madara

Rozmýšlal si už nad tým ako sa dajú vymeniť kajty na pláži? Čo urobiť keď si chceš vyskúšať kamošov kajt, alebo vymeniť svoj za inú veľkosť a typ? V tomto videu nájdeš návod na to ako postupovať. Nie je to jednoduché, ale keď máš dostatok miesta na pláži a postupuješ podľa krokov vo videu, tak to určite bude fungovať! Pokračovanie »

Dugi Otok, Sakarun

5.4.2024 9:50, Autor: Oliver Pestún

Štyri veľkonočné voľné dni pred nami a zatiaľ žiadny konkrétny plán. A tak si ako správne závislý windsurfista pozerám na striedačku predpoveď doma , na Premanture a v Sukošane. Všade je slušné južné prúdenie. A tak si tie predpovede porovnávam SHMU, DHMZ, Windguru, Windy . Vo Windy mi zostala uložená lokalita Sakarun a tak ju rozbalím. Silné jugo celé štyri dni. Pokračovanie »
 Diskusia: 1

Kitesurfing Trip Hurghada

11.3.2024 9:21, Autor: Branislav Dobiš, Zdroj: YouTube

Na prelome februára a marca sa Braňo Dobiš vybral kajtovať do egyptskej Hurghady. Podľa videa vidno, že fúkalo super a trip sa vydaril. Pokračovanie »

Kúpele Cabo Verde Január 2024

4.2.2024 20:11, Autor: Miloš Ceconík

Keďže som veľa trénoval, veľa som sa kúpal. Voda teplá a slaná, dobrá na horné dýchacie cesty - mal som ich trošku načaté, teraz sú čistulinké priechodné. Pokračovanie »

Výpredaj a nové modely 2024

26.1.2024 13:51, Autor: Martin Madara

Ako každý rok Surf-Star.com prináša novoročný výpredaj modelov 2023 a uvádza na trh nové modely 2024. Nezmeškaj túto príležitosť objednať si nový surf alebo kajt za super zľavu. Nové modely 2024 sú dosupné na predobjednávku, keďže nový tovar sa iba naskladňuje na prichádzajúcu sezónu. Pokračovanie »

Snowkiting Oravské Veselé

31.12.2023 11:02, Autor: Branislav Dobiš

Aj v zime sa dá kajtovať, a to hlavne na dlhých zasnežených poliach pri Oravskom Veselom. Snowkiting nie je až tak rozšírený, ale toto video je dôkaz o tom, že to ide a netreba sa toho báť. Už len veriť, že takýchto dní bude v tejto zime viac. Pokračovanie »

Pokračovanie Cadiz, Costa Brava...

3.11.2023 9:01, Autor: Miloš Ceconík

Ak máš dva vozy so spacou úpravou a jeden z nich v neustálej pohotovosti – rozumej, máš tam všetky veci na windsurf, windfoil a wingfoil a POSTEĽ, dostávaš manželku do nevýhodnej pozície. Povedzme, že sa na teba nas... a začne drdlať a dupotať. Povieš, „oukéj a ciao“ a zamieriš do Chorvátska, spot Premantura, kde je skupina windsurfistov zo Slovenska. Pokračovanie »

Lago, Sardínia, Cadiz, Costa Brava

1.11.2023 21:12, Autor: Miloš Ceconík

„Go west, stranger“ a cestopisné romány, napríklad Jack Kerouac, On the Road ma na záver leta veľmi ovplyvnili. S nimi viera, že v dôchodku treba športom, cestovaním a jasnou mysľou vytvárať duševné zdravie pre (neďalekú) seniorskú budúcnosť. Pokračovanie »
 Diskusia: 2

Alacati trip - NP Clinic

17.10.2023 10:42, Autor: Miloš Ceconík

„Na žádosť jedné paní, která právě vodešla...“ Tak nejak začínal Felix Holzman jeden zo svojich príbehov. Pani, teda slečna, nie je vydatá ☺ ale má partnera ☹ prejavila záujem, tak píšem. Jeden zo špičkových windsurfistov a propagátorov windsurfových videí, Nico Prien (50 000 odberateľov, momentálne 6-ka v PWA – Professional Windsurfers Association) hodil udičku, že kto by dal kliniku povedzme v Alaçatı, alebo na Floride, alebo v Brazílii, tak som na to Alaçatı – Turecko reflektoval, oproti iným ponúknutým destináciám to vyzerá blízko. Pokračovanie »
 Diskusia: 1

Veľký výpredaj na Surf-Star.com

2.10.2023 9:51, Autor: Martin Madara

Pozor! Tak ako každý rok na jeseň Vám Surf-Star.com prináša jedinečnú možnosť nakúpiť tohtoročné modely dosiek, kajtov a plachiet za výpredajové ceny. Nezmeškaj túto super akciu, lebo tovar sa rýchlo míňa a objednávaj na Surf-Star.com Nezabudni, najlepšie ceny máš vždy na Surf-Star.com Pokračovanie »