Novinky a reportáže

» Staň sa naším prispievateľom!

Počet správ: 749       Stránky so správami: /75    

Nové Ezzy plachty skladom

15.4.2018 19:07, Autor: Corner Board Shop Bratislava, Zdroj: Corner board shop Bratislava

Nové EZZY plachty sú skladom v CORNERI! Pravdepodobne najlepšie prepracované plachty na trhu. Čakajú na vás nové modely 2018. Aj výpredaje starších plachiet. Pokračovanie »

Jarná surfovačka v Šamoríne Správa obsahuje video

9.4.2018 9:48, Autor: Matus Haluska

Včera k nám prifúklo parádny južný - teplý vietor priamo z Afriky. Tento fén využili mnohí windsurfisti a kitesurfisti na zahájenie tohtoročnej sezóny. Matúš Haluska bol opäť pritom, a tu je jeho daľšia prvotriedna dron reportáž... Pokračovanie »

Najlepšie pády na foile :) Správa obsahuje video

6.4.2018 8:54, Autor: Martin Madara, Zdroj: YouTube

Novinkou vo svete windsurfingu aj kitesurfingu je foil. Avšak, s foilom to nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Pozrite si toto video, po ktorom určite už budete vedieť načo si dávať pozor. Pokračovanie »   Diskusia Diskusia: 1

PWA Maroko finále mužov Správa obsahuje video

4.4.2018 10:23, Autor: Martin Madara, Zdroj: Windsurfing.tv

Uplynulý víkend sa v Maroku konali wave preteky organizované PWA a IWT. Na spote X, ako túto pláž domáci nazývajú, sa zišli známi, aj menej známi wave jazdci. Podmienky preteku boli výborné, vietor dosahoval rýchlosť 30 uzlov a vlny až 5 metrov. Pokračovanie »

Kitesurfing Šamorín season open Správa obsahuje video

12.3.2018 9:09, Autor: Matúš Haluska

Sezóna na Dunaji je oficálne otvorená. V nedeľu 11.3.2018 sa v Šamoríne zišli najväčší otužilci a zahíjili sezónu 2018. Matúš bol pri tom a natočil výborné dron video... Pokračovanie »

2 percentá pre Board Academy

11.3.2018 5:00, Autor: Stanislav Kišš

Prosíme o Vašu pomoc. Windsurfový klub BOARD ACADEMY je zaregistrovaný ako príjemca 2%. Prosím spomeňte si na podporu klubu a teda najmä mladých surfistov pri daňových priznaniach. Vaša pomoc a podpora umožňuje popularizovať náš krásny šport a ukázať k nemu cestu deťom a juniorom. Dnes sme tu prakticky jediní, kto systémovo pracuje s deťmi a popularizuje windsurfing. Ďakujeme. Pokračovanie »   Diskusia Diskusia: 2

Staň sa členom tímu Board Academy

26.2.2018 9:10, Autor: Stanislav Kišš, Zdroj: Board Academy

Board Academy ako najväčší a najúspešnejší windsurfový projekt na Slovensku posilňuje svoj team. Teraz možnosť pridať sa do elitného teamu športovcov a inštruktorov. Nielen naučiť sa perfektne jazdiť, ale aj posúvať tieto zručnosti ďalej. A pomáhať dobrej veci. Pokračovanie »

Tréning Ibally Moreno Správa obsahuje video

4.2.2018 15:00, Autor: Martin Madara, Zdroj: Windsurfing.tv

Iballa Moreno trénuje na daľšiu sezónu v domácom prostredí na Fuerte. Pokračovanie »

Predplatiteľská súťaž Windsurfer Správa obsahuje video

16.1.2018 11:45, Autor: Martin Madara, Zdroj: SPORTMEDIA

VEĽKÁ PREDPLATITEĽSKÁ SÚŤAŽ SA PREDLŽUJE! Objednajte si magazín Windsurfer&Kitesurfer a hrajte o letenky na ostrov Fuerteventura od CANARIA TRAVEL, nový windsurfingový plavák značky Tabou a ďalších 170 cien! Pokračovanie »

Surfový nový rok 2018 ! Správa obsahuje video

1.1.2018 15:52, Autor: Martin Madara

Windsurf.sk a Kitesurf.sk Vám všetkým praje surfový nový rok 2018! Nech je vietor k nám milosrdný, nech si splníme všetky surfové sny a nech nám je na vode a pri vode vždy veselo. Veľa vydarených surfovačiek, kitovačiek a iných športových pôžitkov na vode Vám praje Windsurf.sk a Kitesurf.sk. Pokračovanie »