Novinky a reportáže

» Staň sa naším prispievateľom!

Počet správ: 738       Stránky so správami: /74    

Luderitz Speed Challenge Správa obsahuje video

10.11.2017 12:48, Autor: Martin Madara, Zdroj: Windsurfing.tv

Chcel si niekedy vidieť ako to vyzerá v africkej Namíbii na Luderitz Speed Challenge? Presne takto... umelý kanál, vyhĺbený do zeme nedaľeko mestečka Luderitz v juho-západnej Namíbii. V oblasti sa niekedy ťažili diamanty, no dnes je toto mestečko známe hlavne kvôli speed windsurfingu... Pokračovanie »

Južáčik na Kaskádach Správa obsahuje fotogalériu

6.11.2017 20:22, Autor: Michal Šulek

Posielam pár fotečiek zo skoro južáčiku na Kaskádach. Aj napriek novembrovému dátumu bola hojná účasť skoro ako v letných mesiacoch. Sila JV vetra kolísala medzi 8-13m/s, teplota celkom prijateľná 19stC (9voda + 10vzduch)... Pokračovanie »

Biele veterné peklo Správa obsahuje video Správa obsahuje fotogalériu

30.10.2017 8:18, Autor: Martin Madara

Včera sa nad Slovenskom prehnala víchrica. Rýchlosť vetra na západe dosahovala 130 km/h. Tí odvážnejší si ten vietor ozaj užívali. Dôkazom toho je prvá galéria zo včerajšieho dňa. Pokračovanie »   Diskusia Diskusia: 4

Októbrový dron report Dunaj Správa obsahuje video

29.10.2017 8:38, Autor: Matúš Haluska

Aj v októbri sa na Dunaji veľa udialo. Dôkazom toho je daľšie parádne dron video od Matúša. Aj napriek nízkej hladine sa Matúšovi podarilo natočiť veľa silných záberov, na ktorých si možno aj ty :) Pokračovanie »

VD Kráľová - výstraha

24.10.2017 11:40, Autor: Martin Madara, Zdroj: SVP

Z dôvodu dlhodobej odstávky vodnej elektrárne na VD Kráľová od 23.10.2017 do 6.12.2017 Vám oznamujeme, že prietok v zdrži bude spracovávaný cez haťové polia 1 a 4 a plavebnú komoru. Z toho dôvodu Vás SVP š.p. žiada o bezpodmienečné dodržiavanie vzdialenosti minimálne 1km od hate a plavebnej komory. V blízkosti hatí môžu vznikať silné prúdenia. Prosím dbajte na bezpečnosť a nezdržiavajte sa blízko hatí. V prípade, že uvidíte niekoho v blízkosti hatí vo vode, určite mu prídťe ihneď na pomoc. Pokračovanie »

Ako si zasurfovať s dieťaťom? Správa obsahuje video

23.10.2017 8:15, Autor: Martin Madara, Zdroj: YouTube

Ak ste niekedy rozmýšľali nad tým, ako si najľahšie zasurfovať so svojím dieťaťom, tak tu máme pre Vás tip. Celý trik spočíva v tom, že spodnú časť sťažňa nenavlečiete cez spodnú časť predného lemu plachty. Potom na sťažeň stačí upevniť druhé rahno, ktoré bude vo výške ramien dieťaťa. Zadnú časť rahna upevnite o hlavné rahno lankom, čo zabezpečí, že sa rahno nebude posúvať dole. Pokračovanie »

Hanstholm Dánsko video Správa obsahuje video

9.10.2017 9:27, Autor: Martin Madara, Zdroj: YouTube

Minulý týždeň boli Marcel a Juro v Dánskom Hanstholme. Aby sme mohli aspoň cez video okúsiť ako to tam vyzerá, tak si pozrite toto vide od Maxa Droege... Pokračovanie »   Diskusia Diskusia: 2

Letný výpredaj v Cornerboardshope

2.10.2017 14:59, Autor: Martin Madara, Zdroj: Cornerboardshop

Ahojte všetci športovci. Vo štvrtok 05.10.2017 sme pre vás pripravili AKCIU "ZAČIATOK LETNÉHO VÝPREDAJA". V priebehu októbra už postupne naskladňujeme do shopu lyže a snowboardy, preto vám ponúkame posledné kusy letného tovaru za zvýhodnených podmienok. Súčasťou sú príjemné zľavy, pomocou ktorých si ľahko doplníte chýbajúci výstroj. Nenechajte sa pristihnúť jesennými vetrami nepripravení a prídite si k nám pre kvalitné veci teraz za výpredajové ceny. Pozor, vo štvrtok počas akcie je v zľave aj ďalší tovar, ktorý inak do letného výpredaja nie je zahrnutý a v zozname dolu nie je uvedený. Pripravili sme pre vás aj drobné občerstvenie, prídite! Zľavy pripravené na letný výpredaj v októbri 2017 su nasledovné: Pokračovanie »

Havajský mega surfing Správa obsahuje video

29.9.2017 8:36, Autor: Martin Madara

Pozri si krásne video z havajského ostrova Maui od slávneho Marcilio Browna. Na Hookipe sa toho dá naučiť naozaj veľa. Toto video je toho dôkazom. Pokračovanie »

Vyhodnotenie súťaže o tričká

28.9.2017 10:02, Autor: Martin Madara

A máme to tu! Súťaž o tričká WINDSURF.SK už pozná svojich víťazov. Celý september ste mohli na náš web posielať Vaše správy a reportáže či už z domáceho alebo zahraničného tripu. Najviac správ sme dostali vo forme videa, od Matúša Halusku. No, nešlo ani tak o počet pridaných správ ako o počet likov na facebooku. Takto to celé dopadlo: Pokračovanie »