PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Novinky a reportáže

» Staň sa naším prispievateľom!

Počet správ: 991       Stránky so správami: /100

Pokračovanie Cadiz, Costa Brava...

3.11.2023 9:01, Autor: Miloš Ceconík

Ak máš dva vozy so spacou úpravou a jeden z nich v neustálej pohotovosti – rozumej, máš tam všetky veci na windsurf, windfoil a wingfoil a POSTEĽ, dostávaš manželku do nevýhodnej pozície. Povedzme, že sa na teba nas... a začne drdlať a dupotať. Povieš, „oukéj a ciao“ a zamieriš do Chorvátska, spot Premantura, kde je skupina windsurfistov zo Slovenska. Pokračovanie »

Lago, Sardínia, Cadiz, Costa Brava

1.11.2023 21:12, Autor: Miloš Ceconík

„Go west, stranger“ a cestopisné romány, napríklad Jack Kerouac, On the Road ma na záver leta veľmi ovplyvnili. S nimi viera, že v dôchodku treba športom, cestovaním a jasnou mysľou vytvárať duševné zdravie pre (neďalekú) seniorskú budúcnosť. Pokračovanie »
 Diskusia: 1

Alacati trip - NP Clinic

17.10.2023 10:42, Autor: Miloš Ceconík

„Na žádosť jedné paní, která právě vodešla...“ Tak nejak začínal Felix Holzman jeden zo svojich príbehov. Pani, teda slečna, nie je vydatá ☺ ale má partnera ☹ prejavila záujem, tak píšem. Jeden zo špičkových windsurfistov a propagátorov windsurfových videí, Nico Prien (50 000 odberateľov, momentálne 6-ka v PWA – Professional Windsurfers Association) hodil udičku, že kto by dal kliniku povedzme v Alaçatı, alebo na Floride, alebo v Brazílii, tak som na to Alaçatı – Turecko reflektoval, oproti iným ponúknutým destináciám to vyzerá blízko. Pokračovanie »

Veľký výpredaj na Surf-Star.com

2.10.2023 9:51, Autor: Martin Madara

Pozor! Tak ako každý rok na jeseň Vám Surf-Star.com prináša jedinečnú možnosť nakúpiť tohtoročné modely dosiek, kajtov a plachiet za výpredajové ceny. Nezmeškaj túto super akciu, lebo tovar sa rýchlo míňa a objednávaj na Surf-Star.com Nezabudni, najlepšie ceny máš vždy na Surf-Star.com Pokračovanie »

TEST: LOFTSAILS OXYGEN 2023

8.9.2023 9:51, Autor: Martin Madara, Zdroj: Windsurf Magazine

Oxygen je plachta, ktorá má ťažisko nízko, vďaka čomu sa dá ľahko nasmerovať a je veľmi pohodlná na veľký rozsah vetra vo freeride segmente. Má mimoriadne voľný pohyb v preklápaní, táto plachta dobre reaguje na aktívneho jazdca v celej výške plachty. Pokračovanie »

Cadiz trip Španielsko

21.8.2023 14:04, Autor: Braňo Dvonč

A je tu daľší surf trip! Predĺž si leto a poď s nami do Španielska na kite, windsurf a wing trip. Ponúkame dva termíny, v prípade záujmu sa môžeš prihlásiť na obe z nich. Pokračovanie »

Hanstholm - Dánsko - sólo

21.8.2023 13:50, Autor: Oliver Pestún

Opar nad bielymi čapicami zosúvajúcimi sa z 5 metrových vĺn vytvorený zo slanej vody a vetra prúdiaceho rýchlosťou na hranici 100 km za hodinu vytvára obraz bielej na šedom dánskom pozadí. Ak je symbolom pekla čierno oranžová, tak potom dánske peklo je biele.... Pokračovanie »

Kitesurfing Podersdorf am See

14.8.2023 14:19, Autor: Branislav Dobiš, Zdroj: YouTube

Inšpiratívne video od Braňa Dobiša, kitesurfing na Neusiedler See v Podersdorfe aj keď prší... klobúk dole! Pokračovanie »

BEHIND THE SCENES: JP / NP 2023

14.8.2023 11:48, Autor: Martin Madara, Zdroj: YouTube

Pozri si toto úžasé video z robenia oficálnych produktových videí pre JP-Australia a Neilpryde v Kapsom Meste. Krásne zábery zo zákulisia ťa určite nenechajú chladným! Pokračovanie »

Zapojte sa do Veľkej Letnej Súťaže!

13.7.2023 9:39, Autor: Martin Madara

Nezabudni, veľká letná súťaž už prebieha. Ak chceš vyhrať skvelé ceny, tak pridávaj svoje odjazdené kilometre v sekcii Jazdy. Zatiaľ sa zapojilo málo súťažiacich, na žrebovanie potrebujeme minimálne 50 ľudí. Takže neváhaj, a pridávaj svoje jazdy... Pokračovanie »