PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Novinky a reportáže

» Staň sa naším prispievateľom!

Počet správ: 892       Stránky so správami: /90

Dunaj dron kite a wind 4/2021

10.5.2021 10:20, Autor: Matúš Haluska, Zdroj: YouTube

Apríl bol na Dunaji veľmi akčný. Aj napriek tomu, že celý mesiac bolo veľmi chladno, tak Matúš natočil daľšie top dron zábery. Čekuj jeho posledné video... Pokračovanie »

Foiling za pár dní?

10.5.2021 10:08, Autor: Martin Madara, Zdroj: SURFMAGAZIN.SK

V Novembri som dostal od CrazyFly za úlohu natočiť a nafotiť ich nový foil CRUZ 690, vybral som sa preto do Maroka, kde som pozval svojho dobrého kamaráta Mateja Anderka, aby mi asistoval. Ten prejavil záujem o foiling a mne to prišlo ako zaujímavý test na to, ako rýchlo sa priemerný kiter (Matej jazdí cca raz do roka) naučí foilovať, ak má super podmienky. Pokračovanie »

Nový surf shop na Slovensku

5.5.2021 17:35, Autor: Martin Madara, Zdroj: SurfStar.sk

Na Slovensko prichádza nový eshop s úplne novou ponukou tovarov a značiek. Prémiový kite, windsurfing a paddleboard tovar značiek Starboard, Severne a Airush je konečne dostupný aj u nás. Dlhoročné skúsenosti od svetoznámych svetových jazdcov na kite, windsurf a SUP sa pretavili do špičkovej kvality týchto značiek. Pokračovanie »

Vynovený SURF CLUB 4FUN

4.5.2021 9:49, Autor: Martin Madara

CLUB 4FUN sa mení na SURF CLUB 4FUN! Spájame sa pre všetkých kitesurfistov, windsurfistov a paddleboardistov na Slovensku. Náš spoločný klub vytvára a podporuje podmienky pre rozvoj kiteboardingu, windsurfingu, wakeboardingu a paddleboardingu so zameraním na ďalší športový rozvoj v danej oblasti. Pokračovanie »

Big day v Cantine

3.5.2021 12:20, Autor: Martin Madara

Včera, na druhého mája sa nám na Dunaji zo severozápadu poriadne rozfúkalo. Z rána, dokonca aj pršalo a nevyzeralo to veľmi nádejne, ale v priebehu dňa vykuklo slnko a oteplilo sa. Voda mala 13 stupňov, vzduch okolo 15 stupňov. Jazdlo sa na Cantine ale aj v Čilistove. Ako prvé máme fotky od fotografky Zuzky Mundy. Pokračovanie »

2021 EFPT v rakúskom Neusiedli

27.4.2021 22:14, Autor: Martin Madara, Zdroj: EFPT

Prvý tohtoročný pretek v sérii EFPT sa odohral na nedaľekom Neusiedli predošlý víkend. Všetci freestyle jazdci boli konečne radi, že môžu zas pretekať. Jazdilo sa aj tow-in, ale kedže fúkol aj vietor tak boli podmienky celkom dobré. Pokračovanie »

Jeden deň na Kráľovej

18.4.2021 22:08, Autor: Matúš Šajbidor, Zdroj: Matúš Šajbidor

Ahojte, dal som dokopy zopár záberov z minulej nedele 🏄🏼😉. Snáď sa bude video páčiť. Majte pekný nedelný večer! Pokračovanie »
 Diskusia: 1

Kite zoskok z nákladnej lode

15.4.2021 10:00, Autor: Martin Madara, Zdroj: Surftoday.com

V Dánsku sa Nikovi Jakobsenovi podaril celkom nezvyčajný zoskok. So svojim kitom zoskočil z 60 metrovej výšky z nákladnej lode. Už v roku 2011 zoskočil z vraku lode v Kapskom meste. A teraz sa rozhodol ešte pre väčší adrenalín. Pozri si toto video... Pokračovanie »

Dunaj dron kite a wind 2/2021

15.3.2021 8:30, Autor: Matúš Haluska

Zimné pojazdenie na Dunaji má svoje čaro. Voda má iba 5 až 7 stupňov, takže palec hore všetkým účinkujúcim. Pred jazdením povinná rozcvička, a potom si už len užívať silu vetra a nemyslieť na studenú vodu. Najväčšia sloboda v tomto lockdown období je na vode počas veterných dní. Pár záberov zo zimnej sezóny na Dunaji... Pokračovanie »

Meteostanica na Cantine spustená

13.3.2021 13:46, Autor: Martin Madara

Najpodrobnejšie správy o počasí najdeš iba na našom webe! Spustili sme opäť meteostanicu pri bývalej Cantine. Zároveň spúšťame aj funkciu Windalarm, ktorá ti pošle email, v prípade, že začne fúkať silnejšie ako si zadefinuješ. Pokračovanie »
 Diskusia: 1